Ada Kupczak- terapie holistyczne

BĄDŹ ZE MNĄ NA BIEŻĄCO:

Prowadzę Holistyczny Newsletter, do którego możesz dołączyć i otrzymywać raz w tygodniu wartościowe treści dotyczące hormonów!

Nazywam się Ada Kupczak i jestem holistyczną ekspertką od hormonów w PCOS i zaburzonym cyklu miesiączkowym. 

Pomagam przywracać regularne cykle miesiączkowe w PCOS i wprowadzić PCOS w remisję naturalnie dietą i stylem życia. 

Moim celem jest pokazanie kobietom, że zaburzenia hormonalne nie są na zawsze, a regulowanie hormonów nie musi być walką, a słuchaniem siebie i swojego ciała. Szukam przyczyny, źródła problemu i działam kompleksowo z przyczyną, a nie zaleczając objawy. Pokazuję, że połączenie zdrowego stylu życia, zmiany nawyków i zaopiekowania się holistycznie sobą to klucz do odzyskania dawnej siebie: pełnej energii, motywacji i spokoju. 

Wspieram także pozostałe kobiety w uregulowaniu hormonów w niedoczynności tarczycy, Hashimoto czy endometriozie. 

Prowadzę konsultacje 1:1 online dla kobiet z całej Polski. Tworzę produkty cyfrowe, które mają pomóc uregulować hormony. 

Z wykształcenia jestem dietetyczką kliniczną, specjalistką dietoterapii i naturoterapeutką. Jestem pierwszą ekspertką hormonalną stosującą dodatkowe formy terapii holistycznych: terapię konopną dla hormonów i aromaterapię hormonalną, jako uzupełnienie podstawowej formy terapii hormonalnej.

Korzystam z aktualnej wiedzy dietetycznej, medycyny funkcjonalnej oraz medycyny naturalnej. 

Posiadam wykształcenie dietetyczne zdobyte w Polskim Instytucie Dietetyki w Warszawie na kierunku dietetyki klinicznej. Ukończyłam 2 letnie studium z zakresu naturoterapii w Katowicach oraz roczny specjalizujący kurs z zakresu dietoterapii. Dodatkowo ukończyłam liczne kursy z zakresu analizy badań laboratoryjnych, żywienia w zaburzeniach hormonalnych oraz specjalistyczne kursy z zakresu medycyny naturalnej, m.in. aromaterapia kliniczna w leczeniu dorosłych i dzieci, kilkumiesięczny kurs MBSR i wiele innych z zakresu medycyny funkcjonalnej i dietetyki. 

Jestem wykładowczynią w Akademii Amicorum w kursach Zaburzenia hormonalne kobiet- od diagnozy do zdrowia, Terapeuta konopny oraz Hydroterapia. 

Współpracuję także z magazynem Food Forum&Naturoterapia w praktyce, gdzie publikuję regularnie artykuły z zakresu zdrowia hormonów.