Ada Kupczak- terapie holistyczne

ZAOBERWUJ MNIE PO WIĘCEJ

Prowadzę Holistyczny Newsletter, do którego możesz dołączyć i otrzymywać raz w tygodniu wartościowe treści dotyczące hormonów!

Mam na imię Ada i jestem dietetykiem klinicznym, specjalistką dietoterapii i naturoterapeutką.

Pomagam kobietom z zaburzeniami hormonalnymi takimi tak niedoczynność i nadczynność tarczycy, PCOS, zaburzenia miesiączkowania, endometrioza, insulinooporność, trądzik hormonalny oraz pomagam odnaleźć równowagę kobietom zestresowanym, chronicznie zmęczonym i bez energii do działania, które doświadczają różnych objawów i czują się zagubione w tym hormonalnym chaosie.

Pomagać ogarnąć Ci żywienie, styl życia i stres. Przeanalizuję Twoje wyniki badań i dopasuję odpowiednią dietę, suplementację wspierającą uregulowanie hormonów. 

Terapie holistyczne to całościowe i kompleksowe podejście do pacjentek w oparciu o dietoterapię, styl życia, medycynę naturalną, funkcjonalną. 

Wyróżnia mnie także stosowanie dodatkowych form terapii wspierających, dzięki którym szybciej pożegnasz niechciane objawy, jest to terapia konopna dla hormonów i aromaterapia hormonalna.

W swojej pracy z pacjentkami stawiam na holistyczne, kompleksowe i funkcjonalne podejście do zdrowia (analiza wyników badań, stylu życia, objawów, dobór odpowiedniej terapii naturalnej). Uważam, że zmiana dotychczasowych nawyków i zbudowanie ich w sposób zrównoważony to szansa na odzyskanie zdrowia. Dieta, styl życia, ruch, dbanie o rytm dobowy, odpowiednio dobrana suplementacja, a co najważniejsze SZUKANIE ŹRÓDŁA PROBLEMU to klucz do równowagi naszego organizmu. 

Zaufaj mi oraz sobie i zawalcz o swoje zdrowie, bo żaden problem, żadne zaburzenie czy dolegliwość to “nie taka Twoja uroda”.